ottoman-body-fiyati

Ottoman Body Serum, Ottoman Body Akne Serumu

Ottoman body serumu da şimdi stoklarda. Ottoman body serum 5 kutu alana hediye olarak gönderilmektedir.

Ottoman body serum kullanımı: Serum ottoman body maske kullanılıp cilt temizlendikten sonra sivilce üzerine bir pamuk yardımıyla sürülür işte kullanımı bu kadar basittir.

Ottoman Body Serum Fiyatı:  Ottoman body anti akne serum tek olarak satılmamaktadır. 5 kutu maske alana hediye olarak gönderilir. 5 maske ve serum fiyatı ücretsiz kargo olarak 109 liradan satın alabilirsiniz.

Cilt bakımının önemli bir nokta olduğunu nerdeyse hepimiz bilmekteyiz. Bu bakım içinde doğru ürünler kullanılmalıdır. Bu yüzden genellikle organik bakım ürünleri seçilmekte ve maske olarak kozmetik bakım alanında yer edinmiş bir ürün olan ottoman body maske ailesine şimdi cilt serumu da eklenmiştir. Yukarıda kullanım ve fiyat bilgileri yer almaktadır. Serum ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için kutu üzerindeki bilgileri dikkatlice okumanızı öneririz.
ottoman-body-serum

Ottoman body serum yorumları da maske ile birlikte kullanıcı yorumları bölümü kısmında yer alır isteyen bu sayfa üzerinden de yorumunu bırakabilir. Yorumlar öncelikle incelenir daha sonra hukuksal bir sorun yoksa yayınlanır. Her yorum, yorumu yapan kişiyi ilgilendirir. Firmamızın mesuliyeti yoktur.

Yüz ve cilt bakım ürünleri arasında popülerlik olarak üst sıraya çıkan ve beğeni kazanan ottoman body bakım ürünleri resmi sitesini ziyaret ettiniz. Merak ettikleriniz varsa lütfen danışma hattımızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

 1. Sahinder

  19 Ağustos 2017

  Siparisim bugün geldi insaAllah memnun kalırım

 2. Sema

  2 Ekim 2017

  Siparişimi bugün teslim aldım ve umarım memnun kalırım

 3. MrReaLize

  12 Ekim 2017

  maskeden sonra serumu uyguluyorum. maskenin kuruması için bir müddet bekletiyoruz.Peki serumun yüzde kalma süresi var mı (mesela 1-2 saat gibi). Yoksa serum yüzümüzde mi kalıyor?

 4. admin

  17 Ekim 2017

  Birkaç saat bekletmeniz önerilir. Yüzünüzde kalmasında da sakınca yok. 1-2 saatten önce yıkamayın ama serum sürdükten sonra.

 5. Ismail

  6 Aralık 2017

  Bu sivilce serumunu nasıl kullanmalıyız ve kramin yaninda sürmek için fırça geliyor mu?

 6. admin

  12 Aralık 2017

  Ottoman body ile hediye edilen serum maskeyi kullanıp yüzünüzü yıkadıktan sonra sonra bir pamuk yardımı ile maskeyi kullandığınız bölgeyi pamukla temizleyebilirsiniz.

 7. ercan

  1 Eylül 2018

  serum yuzede ne kadar kaliyo

 8. admin

  4 Eylül 2018

  Serum kullandıktan sonra minumun kalma süresi 1 saat kadar olmalıdır. Daha sonra yıkayabilirsiniz.

 9. Keke

  22 Eylül 2018

  Hamileler kullanabilirmi

 10. admin

  25 Eylül 2018

  Ürün kutusu üzerinde öyle bir uyarı bulunmamaktadır. Yine de doktorunuza sormanızda yarar var.

 11. nur

  13 Ocak 2019

  Serum cilde her gün uygulanabilir mi yoksa sadece maskeden sonra mı kullanılmalı?

 12. admin

  16 Ocak 2019

  Maskeden sonra kullanmanız önerilir.

Yorum Yazın
Ottoman Body nedir? Ottoman body yüz maskesi ve cilt maskesi fiyatı ne kadar, içeriği nedir, nasıl kullanılır ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.