ottoman-body-fiyati

Ottoman Body Eczane ve Kozmetiçilerde Var Mı

Ottoman Body Hangi Eczanelerde Satılır
Ottoman body nerede satılıyor ve eczanede var mı sorusu bu cilt bakım maskesi ile en çok merak edilen soruların başında gelmektedir. Ottoman body eczane raflarında yer alan bir ürün değildir. Bu ürün orjinal resmi siteleri aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Almak isteyenler instagram sayfası ya da resmi satış sitemiz üzerinden yer alabilir. Bu 2 site dışında diğer sitelerden alış veriş yapmayınız.

Ottoman Body Kozmetikçilerde Var Mı
Bu tür bakım maskeleri ya da cilt ürünleri eczane dışında kozmetik mağazalarında aranmaktadır. Tabi ki bu kadar popüler olan ottoman body kozmetik mağazalarında aranmakta ve bulunamadığı için neden bulunmamaktadır sorusu tarafımıza sıkça iletilmektedir. Yukarıda eczane kısmında da söylediğimiz gibi ürün resmi satış siteleri aracılığı ile satılmakta ve dışarı verilmemektedir. Bu yüzden almak isteyenler indirimli ve muhteşem kampanyaları ile sitemiz üzerinden ürünü alabilirler.
ottoman-body-eczane

Ottoman Body Aktarcılarda Var Mı
Bazılarınız bitkisel içerikli olduğu için bu maskeyi aktarlarda da arayabilirsiniz ve malesef yukarıdaki sebeplerden dolayı bulamayabilirsiniz.

Kaç Günde Ulaşır
En geç 3 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılan bu ürünü almak isterseniz sipariş ver kısmına tıklayıp sipariş verebilirsiniz.

Yan Etkisi Var Mı
Ottoman body yüz ve cilt maskesi ile ilgili şu ana kadar bir yan etki şikayeti tarafımıza uluaşmamıştır. Yorumlar ve şikayetleri okumak için kullanıcı yorumları bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfamızda sizlere ottoman body yüz maskesi eczane, kozmetikçi ve aktarlarda bulunur mu ile ilgili bilgiler verilmiş olup sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 1. rümeysa

  12 Haziran 2017

  ben cildiyeye gittim yüzümdeki lekeler için de çil falan dedi güneş lekeleri alan var çok rahatsız oluyorum bu maske geçirir mi acaba

 2. admin

  16 Haziran 2017

  Cilt bakım ürünü olduğu için kendinden gitmeyen güneş lekeleri için pek etki göstermeyecektir.

 3. Baran

  14 Haziran 2017

  Vana carsamba siparis versem hangi gun gelir

 4. admin

  16 Haziran 2017

  Pazartesi gününe kadar elinize ulaşır.

 5. HILAL

  22 Ağustos 2017

  Adanaya salı günü versem hangi gün elime ulasir

 6. tokord

  13 Eylül 2017

  Sakal ve bıyıklara bir yan etkisi olurmu

 7. admin

  14 Eylül 2017

  Bir etkisi olmaz ama mümkün olduğu kadar oraya sürmeyiniz. Yıkayınca çıkıyor zaten maske.

 8. Devrim

  23 Aralık 2017

  Her gün kullansam olur mu

 9. Ayşenur

  28 Ocak 2018

  ürünü gördükten sonra elden ödeme yapabiliyormuyuz

 10. admin

  31 Ocak 2018

  Firmamıza gelerek bu şekilde alabilirsiniz. Ya da kapıda ödeme ile alabilirsiniz.

 11. sultan

  12 Şubat 2018

  ben sipariş etmek istiyorum fakat internet ortamda satılan ürünlerede güvenemiyorum.üstelik hamileyim 4 aydır.yan etkisi olup olmadıgından da süpheliyim… benim kısaca diyecegim admin iş yerinizin adresesini yazın eşim dire olarak ordan alsın.. ve fatura kesiyorsunuzdur inşALLAH .. hemen bilgilendirirseniz sevinirim ….

 12. admin

  13 Şubat 2018

  Şu ana kadar yan etki ile ilgili bir şikayet tarafımıza ulaşmamıştır. Buradan teslim almak isterseniz bizimle iletişime geçiniz arkadaşlar açık adres ve adres tarifi yapsınlar.

 13. mehmet

  10 Nisan 2018

  yüzüm yağlı bir cilt yapısına sahip kırmızı sivilce izlerim var geçmesine rahmen acaba ürünü kullandiktan sonra etki edermi geçiyormu.kolay gelsin

Yorum Yazın
Ottoman Body nedir? Ottoman body yüz maskesi ve cilt maskesi fiyatı ne kadar, içeriği nedir, nasıl kullanılır ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.