ottoman-body-fiyati

Orjinal Ottoman Body Fiyatı

Orjinal Ottoman Body Nasıl Anlaşılır
Ottoman body gerçek mi? Almış olduğunuz ottoman body ürünleri üzerinde yer alan hologram kodu yer alır bu kodu sorgulatarak almış olduğunuz maskeyi doğrulatabilirsiniz.

Ottoman Body Fiyatı

Siz de ottoman body satın almaya karar verdiniz ve ottoman body yüz maskesi fiyatı ile ilgili bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

1 adet ottoman body 39 TL

2 adet ottoman body cilt maskesi fiyatı 69 TL

Tabi 1 ve 2 kutu alımlarda kargo ücreti alıcıya ait olarak gönderilmektedir ve bu ücret 8 TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu kargo ücreti sadece kapıda ödemelerde geçerlidir. Yani havale ile ödeme yapmanız durumunda her hangi bir kargo ücreti alınmadan sadece ürün bedellerini ödeyerek ürüne sahip olma şansınız da bulunmaktadır.

3 adet orjinal ottoman body 89 TL

Bu pakette her hangi bir kargo ücreti alınmamaktadır ve fiyat avantajı da olduğu için hem kapıda ödeme yapmak hem de ücretsiz kargo imkanından yararlanmak istiyor iseniz 3 kutu kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ve son olarak ;

4 kutu orjinal ottoman body fiyatı 109 TL

Olarak belirlenmişir. Üstelik 4 kutu aldığınız zaman 1 kutu da tarafımızdan hediye olarak gönderilmektedir. Yani 4 kutu fiyatına 5 kutu satın almış olacak ve üstelik ücretsiz kargo imkanı ile bunu sağlamış olacaksınız.

Adet miktarını arttırdıkça fiyatlarda ekstra indirimler de olabilmektedir ve bunun için müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeniz önerilmektedir.

Ottoman Body Kampanyaları

Bir süredir satışları gerçekleştirilen ottoman body kampanyaları şu an da sadece yukarıda gördükleriniz ile sınırlıdır ancak düzenli olarak çeşitli kampanyalar olabildiği için sayfamızı takip etmenizi öneririz.

Bay ve bayan 18 yaş üstü herkesin kullanımına uygundur.

Açık yaraların olduğu yerlerde kullanım yapmamanız gerekmektedir.

Erkek ve bayan için ayrı paket üretimi gerçekleştirilmiştir ve bunun nedeni de iki cinsin de cilt tiplerinin farklılığından kaynaklanmaktadır. Bu yüzden ottoman body siparişi verirken mutlaka erkek ve ya bayan paketi olduğunu belirtmeniz gerekmektedir ki aksi durumda ürün çıkışınız gerçekleştirilmeyecektir.

Siparişlerinizi hızlı bir şekilde almak için mutlaka iletişim bilgilerinizi doğru veriniz. Aksi durumda sizinle iletişim kurulamadığı için hem kargo teslimatınız daha geç olacak hem de onay alınma süresi geç olduğu ve ya hiç olmadığı için teslimat dahi yapılamayabilir. Kargo çıkışınız sağlanmayacaktır.

Yorum Yazın
Ottoman Body nedir? Ottoman body yüz maskesi ve cilt maskesi fiyatı ne kadar, içeriği nedir, nasıl kullanılır ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.